فروشگاه اینترنتی لوسین

فروشگاه اینترنتی لوسین

برای خرید محصول ، بر روی دکمه خرید پستی محصول کلیک کنید . در صورت داشتن سوال یا عدم توانایی در ثبت سفارش با شماره 09358214104 تماس بگیرید .

بچه های مدرسه والت

کارتون بچه های مدرسه والت

خرید پستی کارتون قدیمی بچه های مدرسه والت دوبله فارسی

کارتون بچه های مدرسه والت یکی از کارتونهای قدیمی دهه شصت با آهنگ بسیار زیبا خاطرات دوران کودکی را زنده میکند.

قصه های بسیار زیبا و پند آموز که توسط معلم مدرسه والت به نام آقای پربونی نقل می شود  از زیبایی های این کارتون قدیمی می باشد.

کارتون بچه های مدرسه والت

خرید اینترنتی کارتون بچه های مدرسه والت دوبله فارسی

قیمت:۷۰۰۰ تومان

بچه های مدرسه والت

مشخصات کارتون مدرسه والت:

تعداد دیسک: ۵ عدد دی وی دی

تعداد قسمت:۲۲ قسمت(کاملترین نسخه دوبله موجود)

زبان:دوبله فارسی

کیفیت صدا و تصویر:خوب

قابل پخش در دستگاه های دی وی دی پلیر خانگی + کامپیوتر

در کارتون بچه های مدرسه والت شخصیتهای گوناگونی از بچه ها درمدرسه وجود دارند.از شخصیت بد کارتون از فرانچی و شخصیت خوب کارتون مدرسه والت میتوان از انریکو پسر با ادب و خانواده دار کارتون نام برد که داستانهای کارتون از زبان او نقل شده و داستانها و وقایع  را در دفتر خاطرات خود ثبت می کند.

کارتون بچه های مدرسه والت

بچه‌های مدرسه والت (مدرسه عشق: قصه دل) (به ژاپنی: 愛の学校クオレ物語, Ai no Gakkō Kuore Monogatari) به انگلیسی School of Love: Heart`s Story یک انیمیشن ژاپنی است که بر پایه رمان Cuore, Libro per i Ragazzi نوشته یکی از مشهورترین نویسندگان ایتالیایی بنام Edmondo De Amicis ساخته شد.این کارتون در سال ۱۹۸۱ توسط کمپانی نیپون ژاپن و به کارگردانی Eiji Okabe ساخته شد.یکی اززیبایی های این کارتون قدیمی تیتراژ کارتون بچه های مدرسه والت با آهنگ بسیار زیبا می باشد.

کارتون بچه های مدرسه والت

از شخصیتهای معروف کارتون مدرسه والت می توان به انریکو دیروسی (ارنستو دیروسی) گالونیروبتی (جولیو روبتی) نینو (برادر انریکو) فرانچیگاروچی آنتونیو لبوکر نروریگر و سیسیلویا(خواهر انریکو) آقای پربونی(معلم)خانم دلگارچی(معلم) اشاره کرد.از کارتون های قدیمی دیگر میتوان به کارتون پینوکیو, کارتون هاچ زنبور عسل, کارتون خانواده دکتر ارنست اشاره کرد.

کارتون بچه های مدرسه والت

در کارتون مدرسه والت معلم که فردی مقرراتی است و همیشه عینک یک چشمی می زند و نام او آقای پربونی است برای بچه ها داستان های جالب تعریف کرده و بچه های کلاس هر کدام با شنیدن داستان های آقای پربونی قهرمان زندگی خود را به یاد می آورند و از داستان درس و عبرت می آموزند.

برای خرید کارتون بچه های مدرسه والت روی گزینه خرید پستی کلیک کرده و فرم سفارش را به صورت کامل پر نمایید.

قیمت:۷۰۰۰ تومان

بچه های مدرسه والت

از محصولات مشابه زیر دیدن فرمایید.

خرید پستیقیمت
7000 تومان