فروشگاه اینترنتی لوسین

فروشگاه اینترنتی لوسین

برای خرید محصول ، بر روی دکمه خرید پستی محصول کلیک کنید . در صورت داشتن سوال یا عدم توانایی در ثبت سفارش با شماره 09358214104 تماس بگیرید .

درب توری مجیک مش

خرید پستی درب توری مجیک مش اصل

توری مجیک مش Magic Mesh یک توری محکم مگنت دار با سوراخهای ریز می باشد که با نصب آسان آن در محل مرود نظر در فصل تابستان می توانید مانع ورود حشرات به منزل یا محل کار خود شوید.این توری از دو قسمت که هر قسمت سایزی حدود ۱۸۵ طول و ۵۵ سانتیمتر عرض دارد که با قطعات مگنت دار مطابق شکل زیر به هم اتصال پیدا می کند.

توری مجیک مش

در توری مجیک مش مناسب برای انواع چهارچوب ورودی، درب حیاط، درب بالکن، درب ورودی کمپ و درب پاسیو می باشد زیرا خیلی راحت و آسانو  بدون نیاز به هیچ ابزاری قابل نصب می باشد. بوسیله این درب توری دیگر نگران وارد شدن حشرات موزی به اتاق تان نباشید و از هوای تازه بیرون لذت ببرید.

توری مجیک مش

همان طور که میدانید یکی از مشکلات فصل گرما ورود حشراتی مثل پشه و مگس به داخل اتاق یا ساختمان می باشد.یکی از راهکارها برای جلوگیری از ورود حشرات استفاده از توری می باشد. یکی از خصوصیات مهم و شاخص توری مجیک مش داشتن مگنت یا قطعات آهنربایی برای اتصال خودکار دو طرف آزاد توری و به هم چسبیدن و بسته شده خودکار درب توری می باشد.یعنی دیگر نیازی نیست که بعد از رد شدن از توری آنرا با دست ببندید.

توری مجیک مش

قیمت:۱۵۰۰۰ تومان

خرید توری مجیک مش

از محصولات مشابه زیر دیدن فرمایید.

خرید پستیقیمت
15000 تومان