فروشگاه اینترنتی لوسین

فروشگاه اینترنتی لوسین

برای خرید محصول ، بر روی دکمه خرید پستی محصول کلیک کنید . در صورت داشتن سوال یا عدم توانایی در ثبت سفارش با شماره 09358214104 تماس بگیرید .

جا موبایلی ماشین گریپ گو اصل

خرید اینترنتی جاموبایلی مخصوص ماشین grip go

گریپ گو چیست:هولدری مناسب برای نگهداری موبایل و تبلت در ماشین می باشد.

در این فروشگاه اینترنتی گریپ گو اصل grip go در بسته بندی اصلی عرضه می شود.

جا موبایلی ماشین گریپ گو

آیا میدانید مزایا و کاربرد جاموبایلی ماشین گریپ گو چیست:

با خرید پستی جاموبایلی اتومبیل گریپ گو  شما قادر خواهید بود براحتی گوشی همراه خود را در هنگام رانندگی روی گریپ گو قرار داده بدون آن که مزاحمتی برای شما ایجاد کند. تکنولوژی استفاده شده در گریپ گو طوری طراحی شده که هر نوع گوشی همراه یا تبلتی را روی خود نگه داشته و برای زمان طولانی به خود می چسباند بدون این که هیچ آسیبی به بدنه گوشی برساند.

جا موبایلی ماشین گریپ گو

جا موبایلی گریپ گو قابل نصب به روی همه نوع ماشین و هر قسمت از خودرو مثلا قابل نصب به روی داشبورد اتومبیل یا شیشه می باشد.  شما میتوانید از گریپ گو به علت کوچک و سبک بودن علاوه بر ماشین در جاهای دیگری مثل میز محل کار خود نیز برای نگهداری موبایل یا وسایل دیگر استفاده نمایید.

جا موبایلی ماشین گریپ گو

یکی از مشکلات حین رانندگی استفاده از تلفن همراه موقع رانندگی در داخل ماشین هست که حرکت ماشین ممکن است باعث افتادن موبایل می شود اما استفاده از جاموبایلی گریپ گو این مشکل را می تواند براحتی حل نماید.

جا موبایلی ماشین گریپ گو

 گریپ گو اصل همچنین دارای یک پایه می باشد که به صورت مکشی به مکان مورد نظر وصل شده و برای آزادسازی آن کافیست اهرم آنرا به سمت پایین بکشید.گریپ گو امکان چرخش ۳۶۰ درجه و تنظیم ارتفاع را دارا می باشد که با توجه به نیاز خود می توانید آن را بچرخانید و یا بالا و پایین کنید.

قیمت گریپ گو اصل فقط:۱۵۰۰۰ تومان

برای خرید اینترنتی جاموبایلی ماشین گریپ گو روی یکی از گزینه ای خرید پستی دربالا یا پایین صفحه کلیک نمایید.

از محصولات مشابه زیر دیدن فرمایید.

خرید پستیقیمت
15000 تومان