فروشگاه اینترنتی لوسین

فروشگاه اینترنتی لوسین

برای خرید محصول ، بر روی دکمه خرید پستی محصول کلیک کنید . در صورت داشتن سوال یا عدم توانایی در ثبت سفارش با شماره 09358214104 تماس بگیرید .

خردکن نایسر دایسر پلاس اصل

خرید خردکن چند کاره نایسر دایسر پلاس اصلی

نایسردایسر پلاس چیست: نایسر دایسر nicer dicer plus خرد کنی جدید و چند کاره برای خرد کردن انواع سبزیجات و میوه با روشی بسار ساده می باشد.

خردکن نایسر دایسر پلاس ارسالی توسط این فروشگاه نوع درجه یک با تیغهای استیل اره ای می باشد.

خردکن نایسر دایسر پلاس اصل

نایسر دایسر پلاس علاوه بر داشتن چندین نوع تیغ تیز برای کاربرد های مختلف دارای دو نوع رنده بسیار تیز و یک عدد پوست کن می باشد.از این خرد کن آشپزخانه می توانید برای ساخت انواع سالاد و ریز کردن انواع میوه و سبزیجاتی مانند سیب زمینی, پیاز, گوجه و …. استفاده نمایید.

خردکن نایسر دایسر پلاس اصل

خرید اینترنتی خردکن نایسردایسر پلاس درجه یک

توجه داشته باشید که برای خردکردن سبزیجات سفت و محکم مانند سیب زمینی حتما ابتدا آنها را حلقه کرده و سپس داخل خردکن قرا بدین تا از فشار بیش از حد و خرابی تیغه ها جلوگیری شود.نایسر دایسر پلاس همچنیین دارای یک محفظه بزرگ از جنس پلی کربنیک و یک درپوش می باشد که پس از اتمام کار و خردشدن سبزیجات میتوانید آن را در یخچال نیز نگهداری کنیید.و براحتی قابل شستشو نیز می باشد.

خردکن نایسر دایسر پلاس اصل

نایسر دایسر پلاس اصل خرد کنی جدید که می تواند جایگزین مناسبی برای بعضی از لوازم
قدیمی آشپزخانه شده و کارهای روزانه خانمها را مثل خرد کردن سیب زمینی,میوه و سبزیجات
براحتی انجام دهد فقط با یک حرکت میتوانید سیب زمینی رو به شکل دلخواه برش دهید.

ست کامل نایسر دایسر ارسالی توسط این فروشگاه دارای قطعات مانند شکل زیر می باشد.

خردکن نایسر دایسر پلاس اصل

نایسردایسر پلاس یک خردکن چند کاره است که به تنهایی می‎تواند به اندازه بیش از ۱۰ وسیله آشپزخانه برای شما مفید باشد. نایسر دایسر پلاس سالاد ساز حرفه‎ای است که تمامی کارهای خرد کردن، رنده کردن و پوست کندن میوه‎ها و سبزیجات را فقط در چند ثانیه انجام دهد.شما میتوانید با خرید پستی خردکن نایسر دایسر ازاین وسیله برای هدیه روز زن,هدیه روز مادر و مناسبتهای مختلف اسفاده نمایید.برای ریز و خردکردن سیر میتوانیید از سیر خردکن گارلیک پرو استفاده نمایید.

برای خرید پستی نایسردایسر پلاس درجه یک روی یکی از گزینه های خرید پستی دربالا یا پایین صفحه کلیک نمایید.

از محصولات مشابه زیر دیدن فرمایید.

خرید پستیقیمت
45000 تومان