فروشگاه اینترنتی لوسین

فروشگاه اینترنتی لوسین

برای خرید محصول ، بر روی دکمه خرید پستی محصول کلیک کنید . در صورت داشتن سوال یا عدم توانایی در ثبت سفارش با شماره 09358214104 تماس بگیرید .

سریال کره ای سرنوشت

خرید اینترنتی سریال کره ای سرنوشت دوبله فارسی

سریال سرنوشت یک مجموعه سریال تلویزیونی کره ای بانام اصلی 신의 (信義) به انگلیسی The Great Doctor و به فارسی به نام های سرنوشت ایمان,پزشک بزرگ می باشد.این سریال زیبای کره ای با ژانر تاریخی ، عاشقانه و پزشکی تولید سال ۲۰۱۲ کره با بازی بازیگرانی مثل لی مین هو Lee Min Ho و کیم هی سون Kim Hee Sun می باشد.

سریال کره ای سرنوشت دوبله فارسی

مشخصات سریال سرنوشت:

زبان سریال :دوبله فارسی

کیفیت صدا و تصویر:بسیار خوب

تعداد دیسک:۶ عدد DVD

تعداد قسمت:۲۴ (نسخه کامل)

پخش از شبکه نمایش

فرمت : DVD خانگی

قابل پخش در دستگاههای دی وی دی پلیر خانگی و کامپیوتر

سریال کره ای سرنوشت دوبله فارسی

مختصری داستان کلی سریال کره ای سرنوشت:

پس از ازدواج امپراطور گوریو با شاهزاده خانم یوان در راه برگشت آنها به گوریو دشمنان امراطور که از امپراطور شدن او خشمگین هستند به آنها حمله میکنند و سعی میکنند ملکه را به قتل برسانند تا باعث حذف امپراطور توسط یوان شوند.در این حمله ملکه بهشدت زخمی شده و دکتر همراه انها از درمان ملکه عاجز میماند.پس از ناتوانی پزشکان در درمان ملکه طبق در خواست مشاور امپراطور  به چو یانگ فرمانده محافظان گارد سلطنتی از کانال زمان (دریچه دنیای مخفی) عبور میکند و به قرن ۲۱ می رود. چوی یونگ به طور تصادفی با دکتر جراح پلاستیک به نام یون سو آشنا شده و از او کمک میخواهد.آنها برای کمک به ملکه به ۷۰۰ سال گذشته یعنی دوره گوریو برمیگردند و  یون سو موفق به درمان ملکه می شود.با اینکه چوی یانگ به یون سو قول میدهد که او را به زمان خود برگرداند اما با اصرار مشاور , پادشاه مانع از برگشت دکتر به زمان خود می شود چون فکر میکند دکتر برای آنها مفید خواهد بود.در طول داستان رابطه عاشقانه ای بین چو یانگ و یون سو برقرار می شود و چویونگ از خانم دکتر میخواهد که پیش او بماند و …

سریال کره ای سرنوشت دوبله فارسی

برای سفارش محصول روی لینک خرید پستی کلیک نمایید.

قیمت: ۹۰۰۰ تومان

فیلم سرنوشت

از محصولات مشابه زیر دیدن فرمایید.

خرید پستیقیمت
9000 تومان