فروشگاه اینترنتی لوسین

فروشگاه اینترنتی لوسین

برای خرید محصول ، بر روی دکمه خرید پستی محصول کلیک کنید . در صورت داشتن سوال یا عدم توانایی در ثبت سفارش با شماره 09358214104 تماس بگیرید .

کارتون کامل کماندار نوجوان

خرید پستی کارتون  کماندار نوجوان دوبله فارسی با کیفیت عالی

نام اصلی کارتون قدیمی کماندار نوجوان ロビンフッドの大冒険 Robin Hood no Daiboken می باشد که یشتر به کارتون رابین هود معروف می باشد.

مشخصات کارتون کماندار نوجوان:

زبان کارتون: دوبله فارسی

تعداد قسمت:(۴۹ قسمت کامل)

تعداد دیسک:۳ عدد DVD

کیفیت صدا و تصویر:بسیار خوب

فرمت:DVD خانگی

قابل پخش در دی وی دی پلیر و کامپیوتر

کارتون کماندار نوجوان

داستان کارتون کماندار نوجوان:

کماندار نوجوان در مورد پسر نوجوانی به نام رابر استرانگ می باشد که در روستایی در انگلستان زندگی می کنند. اما با حمله وحشیانه سربازان بارون، مجبور می شوند روستای خود را ترک کنند. پدر و مادر رابر توسط بارون و سربازانش کشته می شوند و رابر تصمیم می گیرد از بارون انتقام بگیرد.  شوالیه ای شجاع و چابک به نام گیلبرت، در دربار بارون خدمت می کند و به دلیل خدمتهایی که بارون به پدرش انجام داده است خود را مدیون بارون می بیند. به همین دلیل به دستور بارون برای کشتن رابر استرانگ عازم جنگل سایان می شود. البته گیلبرت کینه ای هم از رابر به دل دارد و آن، زخمی است که رابر با کمان معروف و اعجاب انگیز خود بر روی صورت گیلبرت بر جای نهاده است.جنگل سایان جایی است که رابر استرانگ و برادر و دو خواهرش پس از ترک روستا، آنجا را برای زندگی بر می گزینند. در جنگل سایان آنها با جوان راهزنی به نام جانجو و دوستانش آشنا می شوند. همچنین پدر تاک، که انسانی مهربان و با ذکاوت است با آنها آشنا می شود و به آنها در ساخت پناهگاهی در جنگل سایان کمک می کند.گیلبرت، در راه رسیدن به جنگل سایان با ماریان برخورد می کند و به او دل می بندد. ماریان دختر نجیب زاده ای است که از بارون به شدت متنفر است و به دلیل بدی هایی که بارون به پدر و مادرش کرده است تصمیم دارد او را به قتل برساند. بارون هم به دنبال گردنبندی است که ماریان در اختیار دارد و به همراه وزیرش هرفورد سعی در تسلیم کردن ماریان و گرفتن گردنبند او و سپس به دست آوردن قدرتی هستند که در گردنبند نهفته است. «ماریان» از ترس گیر افتادن به جنگل سایان پناه برده و در آنجا پس از ملاقات با گیلبرت، رابر و دوستانش را ملاقات می کند و تصمیم می گیرد مانند آنها و در کنار آنها در جنگل زندگی کند…گیلبرت، موفق می شود رابر را بیابد و در یک مکان متروکه پس از مبارزه ای سخت، از کشتن رابر استرانگ منصرف می شود. اما به او قول می دهد که دفعه دیگر که او را دید، انتقامش را خواهد گرفت و رابر را به قتل خواهد رساند.پس از مدتی آنها بار دیگر باهم روبرو می شوند. اما این بار «ماریان» هم شاهد ماجراست. رابر و گیلبرت مشغول رجزخوانی هستند که ناگهان طوفانی سهمگین باعث می شود که ماریان و گیلبرت در آستانه سقوط از دره ای قرار بگیرند. ماریان با چسبیدن و گرفتن پای گیلبرت در آستانه سقوط از دره قرار می گیرد. رابر سعی می کند به آنها کمک کند اما گیلبرت با فداکاری خود ماریان را بالا می کشد و دست او را در دست رابر قرار می دهد و خود با وداعی تلخ از دره سقوط می کند.

کماندار نوجوان

قیمت:۵۵۰۰ تومان
برای خرید اینترنتی کارتون کماندار نوجوان روی لینک خرید پستی کارتون کلیک کنید و فرم سفارش را به طور کامل پر نمایید.

کارتون کماندار نوجوان

از محصولات مشابه زیر دیدن فرمایید.

خرید پستیقیمت
5500 تومان