فروشگاه اینترنتی لوسین

فروشگاه اینترنتی لوسین

برای خرید محصول ، بر روی دکمه خرید پستی محصول کلیک کنید . در صورت داشتن سوال یا عدم توانایی در ثبت سفارش با شماره 09358214104 تماس بگیرید .

دستگاه بافت مو جانسون

دستگاه بافت مو دستگاهی ۴ شاخه برای تابیدن و بافتن مو به روش ریز و آفریقایی می باشد.

با خرید پستی دستگاه بافت مو جانسون بدون کمک دیگران و بدون نیاز به آرایشگاه خودتان می توانیید موهای خود را تاب داده و به شکل دلخواه ببافید.

روش کار دستگاه بافت مو جانسون طوری هست که که موهای فرد در داخل گیره های آن قرار گرفته و دستگاه بافت مو با فشار دگمه مربوطه ابتدا موها را به دور خود پیچیده و  با فشردن دکمه در خلاف جهت قبلی موهای انتخاب شده را به دور هم میپیچاند و باعث بافتن موها می شود.

خرید اینترنتی دستگاه بافت مو مارک جانسون

قیمت:۲۰۰۰۰ تومان

دستگاه بافت مو

دستگاه بافت مو چهار شاخه جانسون  یکی از جدیدترین دستگاههای آرایشی و بافت مو در جهان می باشد.از لوازم جانبی دستگاه بافت مو آفریقایی جانسون می توان به دانه های رنگی زیبا و کش های رنگی اشاره کرد که برای بستن انتهای مو و استفاده در بین لایه های بافته شده می باشد.

فیلم آموزشی برای دیدن طرز کار دستگاه بافت مو قرار داده شده است.

برای استفاده بهتر از دستگاه بافت مو جانسون نکات زیر را رعایت کنیید :

۱-بهتر است هنگامی که موهایتان را شسته‌اید  از این دستگاه برای حالـــت دادن موهایتان استفاده کنید. وقتی موهایتان چرب است و چند روزی است حمام نرفته‌اید، از این دستگاه استفاده نکنید چون موهایتان آسیب می‌بینند.
۲- سشوار بکشید:
پس از صاف و یک دست کردن موهایتان با اتوی مو، روی آن ها سشوار بکشید. ولی به جای استفاده از باد داغ سشوار، از باد سرد آن استفاده کنید. این کار موهای شما را براق‌تر می‌کند و در عین حال چون از باد گرم سشوار استفاده نکرده‌اید، باز هم به نفع سلامت موهایتان کار کرده‌اید.
۳- پیش از‌ آن شانه کنید:
برای این که راحتتر موهایتان را حالـــت دهید، پیش از استفاده از دستگاه، موهایتان را شانه کنید. حتما قبول دارید که حالـــت دادن موهای شانه شده بسیار راحت‌تر از موهای نامرتب و درهم است.
۴- از ژل استفاده کنید:
برای این که موهایتان بهتر حالـــت بگیرند، هر بخشی از آن را که می‌خواهید ببافید، ژل بزنید، این کار موجب می‌شود موهایتان بهتر حالـــت بگیرند و زیبا و براق نیز به نظر بیایند.

دستگاه بافت مو در رنگهای سبز و صورتی دراین فروشگاه اینترنتی عرضه می شود.

برای حالت دادن به مو نیز میتوانید از بیگودی مجیک استفده نمایید.

برای سفارش دستگاه بافت مو و پرداخت در محل روی گزینه خرید پستی کالا کلیک کرده و فرم سفارش را کامل پر نمایید.

قیمت:۲۰۰۰۰ تومان

دستگاه بافت مو

از محصولات مشابه زیر دیدن فرمایید.

خرید پستیقیمت
20000 تومان