فروشگاه اینترنتی لوسین

فروشگاه اینترنتی لوسین

برای خرید محصول ، بر روی دکمه خرید پستی محصول کلیک کنید . در صورت داشتن سوال یا عدم توانایی در ثبت سفارش با شماره 09358214104 تماس بگیرید .

 سریال رابینسون کروزو دوبله فارسی

این سریال جذاب در ۳ عدد دی وی دی با کیفیت خوب عرضه می شود.

این فیلم  در کامپیوتر و کلیه دستگاههای پلیر خانگی قابل مشاهده می باشد.

سریال رابینسون کروزوئه

فروش فیلم رابینسون کروزو با کیفیت عالی و دوبله فارسی به صورت کامل

قیمت فقط:۶۰۰۰ تومان

تلفن سفارش کالا در صورت بروز مشکل در ثبت سفارش:۰۹۳۵۸۲۱۴۱۰۴

مجموعه سریال تلویزیونی رابینسون کروزو شرح ماجراجویی‌هایی است که براساس داستان رابینسون کروزو نوشته دانیل دفو ساخته شده است. این سریال نخستین بار هفدهم اکتبر سال ۲۰۰۸ از شبکه تلویزیونیNBC روی آنتن رفت و پخش آن تا ۳۱ ژانویه سال ۲۰۰۹ میلادی ادامه داشت.

مشخصات سریال رابینسون کروزو:

تعداد دیسک : ۳ دی وی دی
با دوبله فارسی
کیفیت : بسیارخوب
تعداد قسمت : سری کامل پخش شده ازشبکه تهران

 سریال رابینسون کروزو

شرح کوتاهی از سریال  رابینسون کروزو ::
شخصیت اصلی این سریال رابینسون می باشد که ۶ سال در جزیره گرفتار شده و ناامیدانه در تلاش است بتواند راه بازگشتی به انگلیس بیابد تا بتواند به آغوش خانواده و نزد همسر و فرزندانش بازگردد. رابینشون که به اشتباه و به علت اختلاف با کسانی که قبل از این تصور می‌کرده از دوستان او هستند متهم به شورش علیه حکومت شده است، راهی سفری دریایی به دنیای جدید می‌شود. در قسمت‌‌های مختلف سریال، بیننده به اطلاعاتی دست پیدا می‌کند که بیانگر واقعیت‌هایی درباره چگونگی به دام افتادن رابینسون در این جزیره دورافتاده است.
در بخش‌هایی از فیلم رابینسون کروزوئه داستان به گذشته برمی‌گردد و داستان زندگی رابینسون جوان را به تصویر می‌کشد.
رابینسون می‌تواند به کمک ابتکارش قدم فراتر از محدوده‌های قرن هفدهم بگذارد و ابزارهایی را اختراع کند که نه‌تنها شرایط بهتری را برای زندگی او فراهم می‌کند، بلکه به او کمک می‌کند تا با شیوه جدیدی از خود در مقابل دزدان دریایی دفاع کند.
دوست او، فرایدی که روزی از اعضای قبیله آدمخوارها بوده است، پس از این که توسط رابینسون از قربانی شدن توسط اعضای این قبیله جان سالم به در می‌برد، رابطه دوستی خوبی با او برقرار می‌کند. فرایدی بسیار باهوش و زیرک است.
اگرچه رابینسون پس از مدت کوتاهی بعد از آشنایی با او به استعداد و هوش او پی می‌برد و متوجه می‌شود که فرایدی در مقایسه با او درایت و شجاعت بیشتری دارد. کروزو در جزیره به زندگی خود ادامه می‌دهد تا اینکه یک کشتی اسپانیایی در کنار جزیره لنگر می‌اندازد و سرنشینان آن به جزیره وارد می‌شوند و کروزو و فرایدی را در آنجا می‌بینند. آنها در ابتدا فکر می‌کنند فرایدی برده رابینسون کروزو است و با توجه به این‌که او پوستی تیره‌رنگ دارد به او به عنوان یک انسان وحشی می‌نگرند. سانتوس سانتانا، ناخدای عرشه کشتی اسپانیایی است که از احترامی که کروزو برای فرایوی قائل است بشدت تنفر دارد. او در تلاش است با کمک افرادی که آنها را به اسارت گرفته، گنجی را که در این جزیره مدفون شده است به دست آورد. اولیویا پزشک زنی است که با کروزو و فرایدی آشنا می‌شود. او اغلب با کمک‌های پزشکی خود به کروزو کمک می‌کند. اگر چه او به کروزو علاقه‌مند می‌شود، اما از آنجا که می‌داند کروزو به همسرش علاقه‌مند و وفادار است، سعی می‌کند این احساس خود را از او مخفی نگه دارد. افراد دیگر کشتی هم به جزیره وارد می‌شوند که از میان آنها می‌توان به جرمیا بلک‌تورن اشاره کرد که وانمود می‌کند از دوستان خانوادگی کروزو است.

قیمت فقط:۶۰۰۰ تومان

از محصولات مشابه زیر دیدن فرمایید.

خرید پستیقیمت
6000 تومان