فروشگاه اینترنتی لوسین

فروشگاه اینترنتی لوسین

برای خرید محصول ، بر روی دکمه خرید پستی محصول کلیک کنید . در صورت داشتن سوال یا عدم توانایی در ثبت سفارش با شماره 09358214104 تماس بگیرید .

سریال فرار از زندان

خرید سریال فراراز زندان ۵ فصل کامل دوبله فارسی

فروش فیلم فرار اززندان به صورت کامل با کیفیت عالی

خرید سریال فرار از زندان

مشخصات سریال فرار از زندان

زبان سریال : دوبله فارسی

تعداد دیسک:۹ عدد دی وی دی

قابل پخش در کامپیوتر و دی وی دی پلیرهای خانگی

تعداد قسمت:۵ فصل کامل

برای خرید پستی سریال فرار از زندان فصل ۱ تا ۵ روی لینک زیر کلیک کنیید.

قیمت سریال:۱۶۰۰۰ تومان

خرید سریال فرار از زندان

توضیح داستان کلی سریال فرار از زندان

سریال فرار از زندان  روایت فردی است به نام مایکل اسکوفیلد که در صحنه های اول فیلم وارد بانکی می شود برای دزدی دستگیر می شود و نهایتا راهی زندان می شود  . وی جرم خود را به گونه ای تنظیم می کند کهبه زندانی برود که برادر بزرگتر او در آنجا زندانی شده است . مایکل به زندانی می رود که برادرش در آنجاست

برادر او به جرم قتل برادر رییس جمهور در همین زندان خوفناک است در این زندان جایی برای انسانهای ترسو وجود ندارد .اگر کمی هواس پرت یا دست و پاچلفتی باشند محکوم به له شدن در زیر پای زندانیان با جرم های بالا و یا زندانبانهای که فقط به پول فکر می کنند هستند….

مایکل از ما ها قبل در این مورد برنامه ریزی کرده است به طوری که در نقشه ای که قرار است برادر خود را از زندان فراری بدهد حساب همه چیز شده است و شما از هوش مایکل لذت می برید…..

مایلکل برای دستیابی منظم هر روزه به قسمت درمانگاه خود را دیابتی معرفی می کند و قرصهایی می خورد که در تست بیماری قند تست او مثبت شود . او در آنجا با دکتر سارا تانکرادی آشنا می شود . دکتر سارا تانکردی دختر شهردار است و به میل خود در زندان کار می کند

اگر این فیلم  بسیار زیبا را ندیده اید دیدن این فیلم جذاب  را به شما پیشنهاد می کنیم این سریال پر طرفدار ترین سریال دنیا شناخته شده است .

فصل ۵ فرار از زندان اضافه شد.

سریال فرار از زندان

فروش اینترنتی سریال کامل فرار از زندان فصل اول تا پنجم

خرید پستی فیلم کامل فرار از زندان با دوبله جذاب فارسی

قیمت سریال:۱۶۰۰۰ تومان

از محصولات مشابه زیر دیدن فرمایید.

خرید پستیقیمت
16000 تومان