فروشگاه اینترنتی لوسین

فروشگاه اینترنتی لوسین

برای خرید محصول ، بر روی دکمه خرید پستی محصول کلیک کنید . در صورت داشتن سوال یا عدم توانایی در ثبت سفارش با شماره 09358214104 تماس بگیرید .

 قالب میوه پاپ شف

فروشگاه اینترنتی خرید قالب میوه پاپ شف اصل ارزان

قالب میوه پاپ شف (پاپ چف) pop chef یک دستگاه جدید و جالب برای سفره آرایی می باشد.حتی کوچکترها نیز میتوانند از این وسیله جالب استفده کرده و از ان لذت ببرند.قالبهای پاپ چف به اشکال زیبا و مختلف مانند ستاره,قلب,گل و .. می باشد.فقط کافیست  مخزن هوا را به قالب وصل کرده و قالب مخصوص را بر روی میوه مورد نظر فشار داده تا میوه هایی  با اشکال زیبا داشته باشید و از خوردن آنها لذت ببرید.

قالب میوه پاپ شف اصل

مشخصات قالب میوه پاپ شف pop chef :

دارای یک مخزن هوا

 دارای ۶ قالب جهت برش در اشکال مختلف

 دارای تعدادی سیخ سیخ چوبی

در بسته بندی اورجینال مناسب برای هدیه

قالب میوه پاپ شف اصل

 اگر به دنبال روش جدیدی برای میوه آرایی هستید با خرید قالب میوه پاپ چف می توانید میوه ها و دسرهای خود را بوسیله پاپ چف به اشکال مختلف و زیبا درآوره و از خوردن آنها لذت ببرید.مناسب برای خانمهایی که علاقه به میوه آرایی و سفره آرایی دارند.با پاپ چف از مهمانان خود پذیرایی کنید.پاپ شف دارای ۶ قالب با شکل ها و طول های مختلف می باشد که بسته به سلیقه خود میتوانید از آنها استفاده نمایید.اگر دوست دارید کودک و فرزندان خود را  به غذا و میوه خوردن تشویق نماییداگر تمایل دارید که با میوه آرایی از مهمانان خود پذیرایی و آنها را شگفت زده کنیدحتما از این قالب میوه استفده کرده و از آن لذت ببرید.این قالب میوه همچنین مناسب برای رستوران ها و کافی شاپ می باشد.

قالب میوه پاپ شف اصل

قیمت :۱۷۰۰۰ تومان

قالب میوه پاپ شف

از محصولات مشابه زیر دیدن فرمایید.

خرید پستیقیمت
17000 تومان

کلمات کليدي