فروشگاه اینترنتی لوسین

فروشگاه اینترنتی لوسین

برای خرید محصول ، بر روی دکمه خرید پستی محصول کلیک کنید . در صورت داشتن سوال یا عدم توانایی در ثبت سفارش با شماره 09358214104 تماس بگیرید .

کارتون دکتر ارنست دوبله دو زبانه کیفیت عالی

خرید پستی کارتون قدیمی خانواده دکتر ارنست دوبله فارسی

فروش کارتون خانواده دکتر ارنست با کیفیت عالی برای اولین بار

کارتونهای دوره شصت زیباترین کارتونهای هستن که تا بحال پخش شده اند.

کارتون دکتر ارنست

قیمت :۱۲۵۰۰ تومان

کارتون خانواده دکتر ارنست

تلفن سفارش و پشتیبانی:۰۹۳۵۸۲۱۴۱۰۴

کارتون  دکترارنست یکی از کارتونهای  ماندگار قدیمی با داستان بسیار جذاب و زیبا می باشد.اتفاقات جالبی که در طول این کارتون قدیمی برای خانواده دکتر ارنست رخ میدهد باعث جذابیت بیشتر کارتون شده است.نام اصلی این کارتون قدیمی بسیار زیبا فلون در جزیره شگفت انگیز می باشد که در شبکه ایران به نام کارتون خانواده دکتر ارنست پخش شده است.

کارتون دکتر ارنست

مشخصات کارتون خانواده دکتر ارنست ارسال شده توسط این فروشگاه اینترنتی:

نام کارتون : خانواده دکتر ارنست

کیفیت صدا و تصویر : عالی

تعداد قسمت:کامل

زبان : دوبله دو زبانه(فارسی + زبان اصلی)

فرمت : DVD

قابل پخش در دستگاه های DVD Player و کامپیوتر

تعداد دیسک : ۸ عدد دی وی دی 

کارتون خانواده دکتر ارنست

خلاصه ای از داستان کارتون دکتر ارنست:

دکتر ارنست نامه ای از دوست انگلیسی خود که در استرالیا اقامت دارد دریافت می کند. وی در نامه از دکتر ارنست می خواهد تا به او بپیوندد زیرا در استرالیا مهاجران به  پزشک نیاز دارند. به همین دلیل اعضای خانواده، تصمیم می گیرند تا خانه قدیمی خود را ترک کنند و راهی سفر دریایی به سوی استرالیا شوند دکتر ارنست و خانواده اش در حال سفر به استرالیا هستند که کشتیشان بین راه غرق می شود ، اما آنها نجات پیدا کرده و به جزیره ای دورافتاده وارد می شوند. در طول اقامت طولانیشان در جزیره خانواده دکتر ارنست سعی می کنند با کمترین امکاناتی که دارند زندگی خود را اداره کنند و نیاز هایشان را برطرف کنند.انیمیشن سریالی دکتر ارنست یکی از خاطره ساز ترین کارتون دوران کودکی خیلی از ماها می باشد.بدون شک دیدن این کارتون قدیمی جذاب و دیدنی برای تک تک ما جذاب خواهد بود.

کارتون دکتر ارنست

نام اصلی این کارتون  (فلون در جزیره شگفت انگیز) به انگلیسی: FLONE ON THE MARVELOUS ISLAND می باشد که در ایران به اسم خانواده دکتر ارنست پخش شد. کارتون دکتر ارنست پس از پخش بینندگان زیادی را به خود جذب کرد و از پرفروش ترین کارتون های انیمشنی در زمان خود به حساب می آید
قیمت :۱۲۵۰۰ تومان

کارتون خانواده دکتر ارنست

قسمتی از کارتون جهت مشاهده کیفیت قرار داده شده است.

از محصولات مشابه زیر دیدن فرمایید.

خرید پستیقیمت
12500 تومان