فروشگاه اینترنتی لوسین

فروشگاه اینترنتی لوسین

برای خرید محصول ، بر روی دکمه خرید پستی محصول کلیک کنید . در صورت داشتن سوال یا عدم توانایی در ثبت سفارش با شماره 09358214104 تماس بگیرید .

خرید کارتون پینوکیو دوبله فارسی

پینوکیو یکی از کارتونهای قدیمی بسیار زیبای دهه شصت می باشد. این کارتون  قدیمی به علت داشتن داستان جذاب مورد علاقه کودکان و حتی بزرگسالان می باشد.کتاب داستان  پینوکیو ایتالیایی و نوشته کارلو کولودی می باشد.داستان کارتون پینوکیو در مورد پیرمردی مهربان پدر ژپتو می باشد که یک روز به خاطر اینکه از تنهایی خسته شده تصمیم میگیره یک عروسک چوبی درست کند .یکی از شخصیتهای دوست داشتنی کارتون پینوکیو فرشته‌ مهربان هست که به عروسک چوبی جون میده تا باعث خوشحالی پدر ژبتو شود..

کارتون پینوکیو دوبله فارسی

عکسی از کارتون پینوکیو که پدر ژبتو در ابتدای کارتون  در حال درست کردن پینوکیوی چوبی می باشد.

کارتون پینوکیو دوبله فارسی

 در کارتون پینوکیو دوشخصیت جالب به اسمهای روباه مکار و گربه نره وجود دارند که در طول داستان پینوکیو همواره سعی میکنن پینوکیو را گول بزنن و ازش سوء استفاده کنن ولی همیشه اردک کوچولو همراه پینوکیو به اسم جینا ازش میخواست که با روباه مکار و گربه نره همراه نشه و به حرفهای فرشته مهربان گوش کند.

 مشخصات کارتون پینوکیو:

تعداد قسمت : ۴۳ قسمت (کاملترین و باکیفیت ترین نسخه )

  کیفیت کارتون : بسیار خوب

  زبان کارتون: دوبله فارسی

تعداد دیسک: ۷ عدد DVD

قابل پخش  روی کامپیوتر و دی وی دی پلیر خانگی

قیمت فقط:۱۱۰۰۰ تومان

کارتون پینوکیو

 عکسی از قسمت آخر کارتون پینوکیو که پینوکیو بعد از بیدار شدن متوجه واقعی شدن جسم خود شده و بسیار تعجب کرده و خوشحال می شود.

کارتون پینوکیو دوبله فارسی

کارتون های قدیمی دهه شصت با وجود سادگی و دوبعدی بودن انیمیشن بسیار داستانهای جذاب و حتی دارای آهنگ های دوست داشتنی و خاطره انگیز بودن که با گذشت چندین سال همچنان مورد علاقه خیلی از افراد می باشند.

برای خرید اینترنتی کارتون پینوکیو و پرداخت در محل محصول روی گزینه خرید پستی کارتون پینوکیو کلیک کرده و فرم سفارش را کامل پرنمایید.

قیمت فقط:۱۱۰۰۰ تومان

کارتون پینوکیو

از محصولات مشابه زیر دیدن فرمایید.

خرید پستیقیمت
11000 تومان