فروشگاه اینترنتی لوسین

فروشگاه اینترنتی لوسین

برای خرید محصول ، بر روی دکمه خرید پستی محصول کلیک کنید . در صورت داشتن سوال یا عدم توانایی در ثبت سفارش با شماره 09358214104 تماس بگیرید .

سریال امپراطور دریا دوبله فارسی 

خرید پستی سریال کامل امپراتور دریا دوبله دوزبانه

این سریال زیبا با کیفیت عالی عرضه می شود.

سریال امپراطور دریا

سریال امپراتور دریا یکی از سریالهای زیبا و پرطرفدار کره ای میباشد که در سال ۸۶ از تلویزیون ایران نیز پخش شد.

این سریال زیبا در این فروشگاه به صورت کامل و دوبله دوزبانه در ۱۳ عدد DVD بدون حذفیات عرضه می شود.

قیمت :۱۹۰۰۰ تومان

مشخصات سریال ارسالی توسط این فروشگاه:

زبان سریال امپراطوردریا :دوبله دو زبانه(فارسی +زبان اصلی)

کیفیت تصویر و صدا سریال : عالی کیفیت HD

قابل پخش در دستگاه های دی وی دی پلیر خانگی و کامپیوتر میباشد.

تعداد دیسک : ۱۳ عدد dvd

تعداد قسمت:۵۱ قسمت کامل


سریال امپراطور دریا

خلاصه ای از سریال امپراطور دریا :: سریال با نشان دادن خاطرات بازیگر نقش اول و مهم سریال  به نام گونگ بوک شروع می شود که به همراه دوستش جانگ نیون در طول سریال به سختی‌های زیادی دچار میشوند. پدرش به دست دزدان دریایی کشته میشود . بعدها او تحت تعلیم فردی به نام یوم جانگ قرار می‌گیرد و پس از آمادگی در هنرهای رزمی، در مسابقات انتخابی محافظان بانو جمی شرکت می‌کند. بانو جمی از اشراف زادگان و ثروتمندان به حساب می‌آید و یک تاجر سیاست‌مدار است. سرانجام گونگ بوک به عنوان محافظ بانو جمی به استخدام وی در می‌آید. گونگ بوک عاشق دختری به نام جانگ هوآ می‌شود. از طرفی یوم جانگ (همان دزد دریایی مبارز و دلیری که هنرهای رزمی را در دوره نوجوانی به گونگ بوک آموخت) نیز عاشق بانو جانگ هوآ می‌شود . بانو جانگ هوآ از کودکی که پدرش را از دست داد تحت سرپرستی بانو جمی بوده است. گونگ بوک که به جمع محافظان بانو جمی پیوسته بود، کم کم از اعمال خلاف قانون او باخبر شد و قصد براندازی او از قدرت را نمود. بانو جمی نیز به جرم خیانت او را بیرون می‌کند و به عنوان برده به چین می‌فرستد. گونگ بوک و جانگ نیون در این راه سختی بسیار کشیدند تا اینکه آنجا به عنوان برده‌های گلادیاتور، به یادگیری هنرهای رزمی به طور کاملتری پرداختند. پس از پیروزیهای بزرگ در نبرد با گلادیاتورها هر دو به استخدام گروه بازرگانی سول پیونگ در می‌آیند و….

سریال کره ای امپراتور دریا توسط شبکه KBS2 کره جنوبی در سال ۲۰۰۴ و ۲۰۰۵ پخش شد. این سریال قبل از سریال جومونگ، از تلویزیون ایران پخش شد و با استقبال بسیار خوبی روبرو شد. فیلم امپراتور دریا در ایران در سال ۱۳۸۶ از شبکه ۳ سیما پخش شد .مدیر دوبله این سریال  خانم زهره شکوفنده بوده و صداپیشه گونگ بوک، آقای منوچهر والی زاده می‌باشد. خانم زهره شکوفنده نیز صداپیشه بانو جمی است. بانو جمی رئیس گروهی تجاری بود که گونگ بوک مدتی به عنوان محافظ در آنجا کار می‌کند و پس از ماجراهایی عشقی و برملاشدن فساد گروه تجاری آنجا را ترک می‌کند و به دشمن آنها تبدیل می‌شود…

برای خرید و پرداخت درمحل این سریال کره ای روی گزینه خرید پستی کلیک کرده و فرم سفارش را به طور کامل پرنمایید.

قیمت: ۱۹۰۰۰ تومان

خرید امپراطور دریا

از محصولات مشابه زیر دیدن فرمایید.

خرید پستیقیمت
19000 تومان

ارسال نظرات :